İstanbul Seramik Baskı Seramik Üzerine Uv Baskı

Uv dijital baskı teknolojisinin en büyük özelliği olan sert zeminlere baskı işleminin bir örneği de seramik baskıdır. Son projemizde hazırlamış olduğumuz seramik baskılarımız tamamlanmıştır. İç alanlarının dekorasyonu için yıllardır vazgeçilmez argüman olan seramik, uv baskı teknolojisiyle kişiye özgü tasarımlara kavuşmuştur. Seramik üzerine uv baskı sayesinde istediğiniz herhangi bir görüntüyü seramik fayanslar üzerine baskı yapabilirsiniz. Seramik baskı sayesinde 3d boyutlu görüntüler elde edebilirsiniz. Öztaş Yapı Dekorasyon olarak İstanbul ve çevre illerimiz de bireysel veya toplu alımlar için seramik baskı, seramik üzerine uv baskı işlemlerini yüksek çözünürlük ve uygun fiyat güvencesiyle yapmaktayız. Sizin de seramikleriniz için düşündüğünüz bir tasarımız varsa arayın görüşelim.

Seramik ve Fayans Karolarının Üzerine Uv baskı Yöntemi ve Avantajları Uv baskı Bir ultraviyole seramik karo yazıcısı, karo yüzeyine özel nano mürekkebin püskürtüldüğü bir mürekkep püskürtmeli yöntem kullanarak bir görüntü uygular. Cihazın ağzından tedarik edilen karışık damla boyutu nedeniyle yüksek çözünürlüklü baskılar oluşturmanıza olanak sağlar. Bu tür boyalar bir UV yazıcıya uyarlanır ve yaydığı ışınların etkisiyle sertleşen maddeler içerir. Bu özellik, mürekkebin yazıcının içinde kurumasını önler.

Seramik Üzerine UV Baskının Avantajları

  • Yağ, su, kimyasallar ve mekanik etkiler gibi olumsuz çevresel faktörlerin etkisine karşı yüksek direnç;
  • Kullanımda pratiklik (boyalar, ultraviyole ışınları altında çabuk sertleşen seyreltme gerektirmez);
  • Çevre dostu;
  • Yüksek kalite ve detaylı baskı;
  • Renk paletinin doygunluğu ve gerçekliği;
  • Sır üzerine boya uygulayarak elde edilen görüntünün parlaklığı;
  • Seramik fayanslara uv baskı yapmak benzersiz bir seçenektir - kendi tarzınızı ve tesisinizin benzersiz iç tasarımını yapma seçeneği elde edebilirsiniz.