• 3D duvar kağıtları kullanıldıkları mekanlarda zerafetin yanında duruşu ve şıklık konusunda sizi doyuma ulaştıracaktır. Öztaş UV Baskı merkezi olarak 3d duvar kağıtlarını bizzat firmamız bünyesinde üretilmektedir. İstediğiniz görseli tek parçada  duvardan duvara monte edebiliyoruz. Bu mükemmel çalışma iç mimarinin en önemli yapı taşları arasında yer almaktadır. 

    Duvar kağıdınızı atlayan geniş bir tasarım yelpazesi ile evinizin iç mekanına cazibe bir çizgi ekleyin. İster oturma odanızda bir duvara hükmetmek için dramatik bir geometrik desen seçerseniz veya bir yatak odasını getirmek için daha ince bir desen seçerseniz de, Öztaş 3D duvar kağıdı koleksiyonu dekorunuza yeni bir boyut yaratacaktır. Bu koleksiyonun göz alıcı tasarımları, oturma odası özelliğine sahip duvar kağıdı olarak muhteşem görünüyor ve alanınıza odak noktası ekliyor. İçinizle tamamlayıcı veya kontrast oluşturacak nefes kesici bir doğal ortam veya soyut bir şekil seçin. Evinizdeki duvarlar için Öztaş 3D duvar kağıdını tanıtın ve alanınızı tamamen yeniden düşünün. Geniş renk yelpazesi ve tonları stilinize ve tamamlayıcı dekorasyonunuza uyacaktır.

    Biz tasarım ve kalite için bir tutku ile bir İstanbul firmasıyız. Duvar kağıtları  ve uv baskılar çevre dostu, Dünya standartlarına uygun yangın geciktiricidir ve güneş ışığında solmazlar. Tüm motiflerimiz dikkatle seçilir.2018'de hem moda hem de iç tasarımda daha geniş desenler ve renkli tasarımlar görüyor olacağız, bu yüzden bu büyüyen trend doğrultusunda bir motif olan 3D duvar kağıdını sunmaktan özellikle memnunuz . Parlak pembe, turkuaz ve modaya uygun renk olan şarap, eğlenceli karışımı, diğerlerinden ayıran bir alan yaratmak istiyorsanız mükemmel. Gerçek bir renk patlaması için motifi çiçek ve bitki yükleriyle birleştirmeyi deneyin.

    3d duvar kağıdı telefon, 3 boyutlu manzara duvar kağıtları, 3 boyutlu duvar kağıdı örnekleri, duvar resımlerı manzara, 3d duvar kağıdı istanbul, üç boyutlu duvar kağıdı taş desenli, 3 boyutlu duvar kağıtları telefon,3d duvar kağıdı,3d duvar kağıdı istanbul, duvar kağıdı imalat, duvar kağıdı üreticisi, uv duvar kağıdı, duvar kağıdı baskı, 3d duvar kağıdı montaj, 3d duvar kağıdı firması, 3d duvar kağıdı ustası, 3d