• Ahşap üzerine UV Baskı, özellikle eğlence merkezleri , restorantlar , dinlence alanları gibi vitrinin önemli olduğu alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Ahşap yüzeyin dümdüz olması gerekmektedir. İstediğiniz ölçülerde istediğiniz miktarda istediğiniz görüntüyü UV baskı makinemizde çok kısa süre de basabilmekteyiz. Yüksek baskı kalitesi sayesinde çok kısa sürede hazırlanan çalışmalar reklam panoları, konum tarifleri gibi biliumum bir çok alanda kullanılmaktadır. Mobilya ve iç mimaride orta sehpa, kardorop, komidin gibi malzemelerde de sıklıkla görülmeye başlanmıştır.

    Ahşap UV baskı adındanda anlaşılacağı üzere ahşap malzemeye en fazla 5cm kalınlığında olmak üzere  istediğiniz hayal ettiğiniz her türlüğ baskının aktarılması işlemidir. Ahşap UV baskı çalışmalarında genellikle bir mizansen yada bir hikayeyi kurgulama suretiyle hazırlanmaktadır. Restorantlar, cafeler, eğlence mekanları, dinlence alanlarının tamamında rastlamak mümkündür. Ahşap yüzeyde yapılan baskı çalışmalarında desenler farklılık göstermektedir. Diğer yüzeylere nazaran oldukça ilgi çekicidir. 

    Ahşap yüzey ile fotoğraflarınızın  bütünleşmesiyle adeta ortaya sanat eseri çıkmaktadır. Ayrıca ahşap yüzeyler özellikle  kimyasalllara karşı çok ciddi mukavemet göstermektedirler. Öztaş Yapı Dekorasyon olarak 250X350cm ölçülerini tek seferde baskı yapabilme kapasitesine sahibiz.  500m2 üzeri çalışmalarınızda sizleri bekleyen özel indirimler bulunmaktadır. 

    Öztaş Yapı Dekorasyon olarak, türkiyenin her noktasına gönderim yapmaktayız. Kendi UV baskı makinemizden aldığımız uygulamalar aynı gün içerisinde kargolanabllmektedir. Yüksek baskı kalitesi ve ekonomik yapısıyla tercih sebebi olmaktadır.